Oto Volkswagen Up! po faceliftingu

Podczas zbliżających się targów motoryzacyjnych w Genewie, Volkswagen zaprezentuje przygotowany facelifting modelu Up! Najmniejszy model w ofercie marki został znacząco

Podczas zbliżających się targów motoryzacyjnych w Genewie, Volkswagen zaprezentuje przygotowany facelifting modelu Up!

Najmniejszy model w ofercie marki został znacząco odświeżony. Z zewnątrz znalazły się nowe zderzaki, przednie lampy ze zintegrowanymi światłami LED, lusterka, które teraz są wyposażone w kierunkowskazy, a także całkowicie nowe lampy tylne.

W środku oprócz odświeżonej kolorystyce wnętrza, znalazł się nowy system inforozrywki bazujący na 3,1-calowy wyświetlacz monochromatyczny. Opcjonalnie współgra on z telefonem komórkowym podlaczanyn w miejsce aktualnie stosowanego wyświetlacza zewnętrznego.

W odświeżonej wersji Up!-a zadebiutuje nowy system dźwiękowy od Beats Audio. Całość posiada moc aż 300W. W bagażniku znajdziemy subwoofer, a w kabinie 7 głośników.

Jeśli chodzi o kwestie mechaniczne, facelifting wprowadzi nowy silnik TSI. Mowa o jednostce 3-cylindrowej o mocy 90 KM i momencie obrotowym 160 Nm. Pozwoli on na przyspieszenie do 100 km/h w czasie 100 sekund i rozpędzenie się maksymalnie do 185 km/h.

Na razie brak jakichkolwiek o bliźniaczych modelach od Skody i Seata. Ich odświeżone wersje najpewniej zadebiutują w październiku podczas targów motoryzacyjnych w Paryżu.

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz