Opel Grandland X – pierwsze spotkanie jeszcze przed premierą

Grandland X wyróżnia się bogatym wyposażeniem. Na pokładzie znajdziemy m.in. adaptacyjny tempomat z funkcją wykrywania pieszych, asystenta parkowania, wentylowane fotele z masażem (z atestem AGR), czy automatyczne światła adaptacyjne w technologii LED.

Pojawi się także najnowsza generacja systemu IntelliLink oraz opiekun kierowcy Opel OnStar, który teraz oferuje także usługi rezerwacji pokoju w hotelach oraz wyszukiwania dogodnego parkingu.

Opel nie ujawnił polskiego cennika modelu. Założyć można, że będzie on nieznacznie droższy od bliźniaczego Peugeota 3008, którego ceny w Polsce zaczynają się od 89 900 zł za wersję z silnikiem 1.2 PureTech oraz od 112 400 zł z 120-konnym silnikiem diesla. Dopłata do skrzyni automatycznej to wydatek 7 tysięcy zł.

Pierwszy publiczny pokaz Opla Grandland X odbędzie się podczas tegorocznego salonu samochodowego we Frankfurcie już w wrześniu. Oficjalnie nie ruszyły jeszcze rezerwacje na kupno auta w Polsce, lecz wiadomo, że pierwsze egzemplarze do klientów mają trafić na początku przyszłego roku.

Opel Grandland X – polska premiera

Ten wpis posiada więcej niż jedną stronę:

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz