Nowe Audi A7 debiutuje z nowym wyglądem i lepszą technologią

Powitajcie najnowszą generację Audi A7, z jeszcze agresywniejszym wyglądem i jeszcze większa ilością technologii.

Powitajcie najnowszą generację Audi A7 z jeszcze agresywniejszym wyglądem i jeszcze większa ilością technologii.

Fani marki z Ingolstadt czekali na ten moment na pewno z ogromną niecierpliwością. Pierwsza generacja A7 zaprezentowana została w 2010 roku w Monachium, teraz, po aż 7 latach, mamy okazję przywitać jej następcę.

Wizualnie samochód prezentuje się naprawdę wyśmienicie. Co rzadko spotykane, wersja produkcyjna w dosyć dużym stopniu różni się od swojego prototypu i co jeszcze rzadsze – wygląda lepiej i agresywniej niż on. Z przodu widzimy szeroki, sześciokątny grill, przypominający bardzo ten z nowego Audi A8. Reflektory składają się z wielu, ułożonych obok siebie pasków LED, pomiędzy którymi umieszczone zostały cztery lampy. Poniżej widzimy mocno zarysowane kratki i wloty powietrza. Maska posiada liczne przetłoczenia ciągnące się po całej jej długości.

Dach, podobnie jak w poprzedniku, przechodzi bardzo płynnie w tył. Pod jego charakterystycznym przedłużeniem umieszczone zostały, złączone na środku tylne lampy zbudowane z 13 poszczególnych linii LED’ów, które będą mogły wyświetlać kilkanaście różnych animacji. Warto zwrócić uwagę także na wyrazistą, boczną linię ciągnącą się od przedniego koła do końca tylnych drzwi, oraz podwójny, kwadratowy wydech.

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Ten wpis posiada więcej niż jedną stronę:

Dodaj komentarz