Tesla Model 3 zmiażdżona przez analityków

Pewni inwestorzy z Nowego Jorku mieli ostatnio okazję przyjrzeć się Tesli Model 3. Mimo, że wydaje się to być nierealne, nie pozostawili na samochodzie suchej nitki.

Pewni inwestorzy z Nowego Jorku mieli ostatnio okazję przyjrzeć się Tesli Model 3. Mimo, że wydaje się to być nierealne, nie pozostawili na samochodzie suchej nitki.

Samochody Tesla kojarzą nam się głównie z super zaawansowanymi technologicznie pojazdami, będącymi marzeniem nie jednego fana motoryzacji. Są szybkie, rzucają się w oczy i zapewniają ogrom frajdy podczas prowadzenia. W dodatku są ekologiczne, gdyż napędzane są wyłącznie silnikami elektrycznymi. Tak więc, kto nie chciałby mieć takiego cuda w swoim garażu? Wydają się być praktycznie idealne. Jednak, jak właśnie się dowiedzieliśmy, wcale tak nie jest i posiadają dosyć duże mankamenty.

Pewna grupa inwestorów z Nowego Jorku, miała ostatnio okazję zapoznać się z Teslą Model 3, w showroomie marki w Red Hook BrooklynIch werdykt jest dla firmy zabójczy – auto jest bardzo źle wykonane, zarówno pod względem jakości materiałów jak i dopasowania elementów. Jeden z obecnych na prezentacji agentów – Toni Sacconaghi, w swojej notatce napisał, że dopasowanie i wykończenie dwóch samochodów z jakimi się spotkał było bardzo słabe. Według niego, najpewniej nie wpłynie to na potencjalnych klientów, zdecydowanych na zakup pojazdu. Jednakże może to podważyć bardzo dobrze postrzeganie Tesli jako marki motoryzacyjnej.

Zaznaczmy, że pogłoski, o słabym wykonaniu samochodów Tesli docierały do nas już niejednokrotnie. Jednak dotyczyły one jedynie pojazdów, które jako jedne z pierwszych zjeżdżały z linii montażowej.  Po czasie problem był rozwiązywany. Jak widać niestety, nie stało się tak z Modelem 3, który jest już w produkcji od 4 miesięcy.

Marka nie zajęła żadnego stanowiska w stosunku do zdania inwestorów.

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz