Brabus 850 Buscemi Edition – gdy sam samochód to za mało

Poznajcie Brabusa 850 Buscemi Edition - pojazd, przy zakupie którego, oprócz złotych akcentów, otrzymujemy również specjalnie dopasowane buty i torby.

Poznajcie Brabusa 850 Buscemi Edition – pojazd, przy zakupie którego, oprócz złotych akcentów, otrzymujemy również specjalnie dopasowane buty i torby.

Jednym z nieuniknionych aspektów w życiu kobiety jest ciągłe dopasowywanie części garderoby do siebie i nie tylko. Wyższym poziomem jest już dopasowywanie swojego ubioru tak, aby tworzył jedność z naszym samochodem. Właśnie dla ludzi którzy tak robią, powstał Brabus 850 Buscemi Edition – auto, przy zakupie którego, dostajemy od razu dopasowane buty i torby, stworzone specjalnie pod samochód.

Nie jest to jednak jedynym ewenementem, ponieważ sam Brabus przyozdobiony został w dużym stopniu złotymi akcentami, które znajdziemy m.in na kołach, boku drzwi, czy osłonie dodatkowej opony z tyłu. W środku pokryciem farbą uległy m.in. kierownica, pedały, gałka skrzyni biegów czy centralna konsola. Oprócz tego, firma zapewnia, że do obszycia wnętrza, wykorzystana została czarna skóra najwyższej możliwej jakości.

Pomimo wspomnianych dodatków, Brabus 850 Buscemi Edition jest dalej tym, czym Brabus powinien być. Pod maską znalazła się jednostka biturbo V8 o pojemności 6 litrów, generująca moc 838 koni mechanicznych oraz 1450 Nm. Pozwala to rozpędzić samochód do 100km/h w zaledwie 4 sekundy, prędkość maksymalna ograniczona została do 260 km/h, aby chronić opony rozciągnięte na 23 calowych felgach. Z zewnątrz znajdziemy na pojeździe poszerzone błotniki, dodany tylny spojler, specjalne oświetlenie zamontowane na dachu, oraz ksenonowe, zadymione światła z przodu.

Pomysł na stworzenie takiego pojazdu, wyszedł z głowy Kalifornijskiego designera – Jona Buscemiego, który osobiście odpowiedzialny jest za dwie pary ekskluzywnych butów ze złotymi elementami, dołączonych do samochodu. Każdy klient, otrzyma oprócz nich, także zestaw 3 częściowego bagażu z najnowszej kolekcji stworzonej wspólnie przez artystę i firmę.

Cena za Brabusa 850 Buscemi Edition wynosi „jedynie” 485 tysięcy dolarów bez VAT. W przeliczeniu na nasze polskie realia, to około 1,7 miliona złotych, a z podatkiem VAT to mniej więcej 2,1 miliona zł. Wysoka cena jak za 2 pary unikatowych trampek?

Brabus 850 Buscemi Edition

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz