Oto oficjalne zdjęcia z planu pierwszego odcinka 2 sezonu The Grand Tour

Już w piątek premiera drugiego sezonu The Grand Tour. Oto co zobaczymy i jakie gwiazdy wystąpią w pierwszym odcinku.

Już w piątek premiera drugiego sezonu The Grand Tour. Oto co zobaczymy i jakie gwiazdy wystąpią w pierwszym odcinku.

Drugi sezon The Grand Tour wprowadza wiele zmian. Oficjalnie zakończono współpracę Mike’em Skinnerem i jego postacią Amerykanina, a w zamian rozpoczęto poszukiwania nowego kierowcy – zobacz filmy: #1 Mark Webber, #2 Kaskader, #3 Kaskader 2, #4 Złodziej.

Wiemy też, że gwiazdy nie będą już „ginąć” w każdym odcinku, lecz zmierzą ze sobą na torze Eboladrome za kierownicą Jaguara F-Type. To również koniec wyjazdów za granicę z namiotem – ten został ulokowany na stałe niedaleko toru w Wielkiej Brytanii.

http://cartests.net/beta3/aktualnosci/the-grand-tour-sezon-2-auta-zobaczymy-spoiler-alert,29240/

Na kilka dni przed premierą Amazon mocno promuje program. Właśnie ujawniono co i kogo zobaczymy w premierowym odcinku. Główne materiały będą pochodzić ze Szwajcarii i testu Lamborghini Aventador S, Hondy NSX i Rimac Concept_One. O tym teście porównawczym było bardzo głośno z uwagi na poważny wypadek Hammonda na planie, po którym kolejny raz otarł się o śmierć i trafił do szpitala na kilka tygodni. Gwiazdami odcinka będą aktor David Hasselhoff i muzyk Ricky Wilson.

Przypomnijmy, że The Grand Tour powraca już 8 grudnia. Emisja odbędzie się wyłącznie na platformie internetowej Amazon Prime oraz PrimeVideo.com. Zainteresowanych zdjęciami oraz filmami z planów zdjęciowych odsyłamy do archiwalnych newsów.

The Grand Tour S02E01

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz