Lamborghini Urus przyłapane w Alpach

Jeden z pierwszych Lamborghini Urus został przyłapany spędzając drugi dzień świąt w Alpach.

Jeden z pierwszych Lamborghini Urus został przyłapany spędzając drugi dzień świąt w Alpach.

Zdjęcia wykonał Tom8501 i podzielił się nimi na niezastąpionym autogespot. Auto było widziane w Finkenberg w zachodniej Austrii.

Pierwsze egzemplarze nowego SUV-a od Lamborghini mają trafić do klientów dopiero w połowie 2018 roku, co może oznaczać, że sfotografowanym egzemplarzem w drugi dzień świąt podróżowali pracownicy Volkswagena/Lamborghini, pierwsi dziennikarze mieli już okazję testować nowy model lub trwają przygotowania do kręcenia materiałów filmowych Urusa.

Przypomnijmy, że za napęd odpowiada 4-litrowa jednostka V8 o podwójnym doładowaniu. Generuje 650 KM i aż 850 Nm momentu obrotowego, a moc przekazywana jest na wszystkie koła za pośrednictwem nowej, 8-biegowej skrzyni automatycznej. Czas przyspieszenia od 0 do 100 km/h to zaledwie 3,7 sekundy, a prędkość maksymalna to 305 km/h, co mianuje Lambo Urus najszybszym SUV-em na świecie.

W modelu zastosowano znany z odświeżonego Aventadora system skrętnych kół tylnej osi, a kierowca może wybrać jeden z sześciu trybów jazdy: Strada, Sport, Corsa, Neve (śnieg), Terra (off-road) i Sabbia (piasek), a także tryb Ego.

Lamborghini Urus sfotografowane w Austrii

Lamborghini Urus

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz