Czyżby zdjęcia nowego Subaru Forester wyciekły do gazety?

Oto pierwsze dostępne zdjęcia 2019 Subaru Forester.

Oto pierwsze dostępne zdjęcia 2019 Subaru Forester.

Zakładając, że zdjęcia opublikowane przez japoński magazyn są prawdziwe, wygląd Subaru Forester zostanie w większości niezmieniony. Auto na zdjęciach prezentuje się bardzo podobnie do aktualnej generacji, a zmianie uległ jedynie nieco przedni pas. Osobiście twierdzę, że auto wygląda po prostu gorzej – nowa atrapa chłodnicy, większe lampy i nowy design zderzaka powodują, że Forester wygląda jak chińska kopia aktualnego modelu. Z tyłu widzimy większe lampy nachodzące na klapę bagażnika, chromową listwę łączące je ze sobą oraz przeprojektowany tylny zderzak.Całe nadwozie posiada plastikowe osłony oraz nieco chromowanego wykończenia.

W większości przypadków tego typu przecieki okazują się być prawdziwe. Jednak mając na uwadze minimalnie inny wzór tylnej lampy względem oficjalnej zapowiedzi może się okazać, że to jedynie amatorska wizualizacja.

Wszystkiego dowiemy się już w przyszłym tygodniu. Premiera modelu odbędzie się podczas targów motoryzacyjnych w Nowym Jorku, które ruszają już 28 marca.

2019 Subaru Forester – przeciek

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz