Xiaomi Mi 7 otrzyma czytnik linii papilarnych w ekranie

Nowy flagowy model od Xiaomi będzie kolejnym smartfonem, który otrzyma czytnik linii papilarnych zintegrowany z ekranem.

Nowy flagowy model od Xiaomi będzie kolejnym smartfonem, który otrzyma czytnik linii papilarnych zintegrowany z ekranem.

Informację o tej rewolucji nieoficjalnie potwierdził na chińskim portalu społecznościowym Weibo sam Lei Jun – szef i założyciel Xiaomi. Podczas luźnej wymiany zdań zażartował, że będzie musiał o tym napomknąć podczas prezentacji.

Xiaomi Mi 7 zadebiutuje najpewniej w maju bieżącego roku. Wprowadzi on wiele zmian w wyglądzie tej serii. Niemalże cała przednia przestrzeń wypełniona zostanie ekranem w proporcjach 18:9 oraz otrzyma wcięcie z aparatem rodem z iPhone’a X. Na dole znajdzie się jedynie mała przestrzeń przypominającą tę w Samsung Galaxy S9. Z tyłu znajdziemy najpewniej podwójny system aparatów. Z przodu zadebiutuje kamera termowizyjna.

Sercem urządzenia będzie 8-rdzeniowy procesor Snapdragon 845, który wspierany będzie 8 GB pamięci RAM. Dla użytkowników przewidziane jest 128 GB pamięci na pliki, lecz będzie można pojemność powiększyć zewnętrzną kartą microSD.

Cena urządzenia nie powinna przekroczyć 500 dolarów.

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz