Moto Filmy

Polski Bentley Bentayga to najbardziej wadliwy egzemplarz na świecie

Kupno luksusowego i ekstremalnie drogiego samochodu to przepis na bezproblemowy środek transportu? Z pewnością nie, jeśli kupujecie Bentleya Bentayaga.

Kupno luksusowego i ekstremalnie drogiego samochodu to przepis na bezproblemowy środek transportu? Z pewnością nie, jeśli kupujecie Bentleya Bentayaga.

Bentley Bentayga to jeden z najbardziej luksusowych SUV dostępnych aktualnie na rynku. Posiada wszystkie udogodnienia jakie możemy sobie wymarzyć w tak ogromnym samochodzie, a cena za te przyjemności to ponad 1,5 mln złotych.

Jak się jednak okazuje samochód nie jest ideałem pod względem jakości. Przypadek z Polski jest ekstremalnie nietypowy. Auto ciągle trafia do serwisu, a mechanicy autoryzowanego punktu ASO nie są w stanie naprawić auta. Jak do tej pory auto było w serwisie już 8 razy, a właściciel nie mógł korzystać z niego już łącznie 92 dni.

Samochód ma problemy z niemalże wszystkim, co jest potrzebne aby z auta korzystać. Podczas jazdy nagle przestają działać światła, podświetlenie wnętrza, komputer pokładowy, występuje problem z pneumatycznym zawieszeniem, poziomowaniem świateł, czujnikami parkowania, a nawet występuje problem z drzwiami kierowcy (też nie wiemy o co dokładnie chodzi).

Jak objawiają się ciągłe problemy? Odpowiedź na poniższym filmie od właściciela.

Nie wiemy dlaczego właściciel po prostu nie zwrócił samochodu do salonu i nie wystąpił o zwrot pieniędzy oraz odszkodowanie. Być może bardzo związał się z tym autem. W końcu wygłąda naprawdę nieźle, jest ekstremalnie komfortowy, a zewnątrz uwydatniony o pakiet stylistyczny Mansory.

Czemu auto ciągle się psuje? Tego niestety nie wiadomo. Objawy zaprezentowane na powyższym filmie wyglądają jak poważny problem z elektryką oraz bezpiecznikami. Nieznana jest historia tego samochodu, lecz wydaje się jakby auto było popowodziowe lub posiada mechanicznie uszkodzone wiązki elektryczne. Nie można również wykluczyć poważnej wady fabrycznej, lecz jest to pierwszy taki przypadek na świecie.

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz