The Grand Tour

Bohater Jeremy Clarkson pomógł aktorce zmienić koło w jej Polo GTI

Zajęło mu to 15 minut, a na koniec dumnie wykrzyczał: "Tak się zmienia koło!" Udało mu się tego dokonać bez wykorzystania młotka.

Zajęło mu to 15 minut, a na koniec dumnie wykrzyczał: „Tak się zmienia koło!” Udało mu się tego dokonać bez wykorzystania młotka.

Do nietypowej sytuacji doszło ostatnio pod jednym z hoteli w Londynie. Aktorka i prezenterka Binky Felstead złapała gumę w swoim nowym Volkswagenie Polo GTI, a na pomoc „przybiegł” Jeremy Clarkson, prezenter programu The Grand Tour w Amazon Prime Video.

Jeremy znany jest z braku umiejętności manualnych oraz niechęci do pomocy innym. Jednakże chętnie pomógł znanej prezenterce zmienić koło. Nie wiadomo czy bardziej zainteresował go sportowy hot-hatch, czy uroda brytyjskiej prezenterki.

Niemniej jednak po 15 minutach wszystko skończyło się pomyślnie, a Jeremy Clarkson na koniec dumnie wykrzyczał: „Tak się zmienia koło!”, jak podaje Daily Mail.

Po wszystkim Jeremy zabrał Binky Felstead na kolację i celebrowali oni nową znajomość przy winie zdjęciach na Instagramie.

zdjęcia: © 2018 Eroteme/Backgrid. All rights reserved.

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz