Cyberpunk 2077 oficjalnie ogłoszony na E3 2018!

Doczekaliśmy się! Nowa gra od CD Projekt RED oficjalnie ogłoszona podczas konferencji Microsoftu.

Doczekaliśmy się! Nowa gra od CD Projekt RED oficjalnie ogłoszona podczas konferencji Microsoftu.

Po długich pięciu latach nareszcie doczekaliśmy się nowej oficjalnej zapowiedzi Cyberpunk 2077. Podczas zamykania konferencji, prezentacja została „zhakowana” w podobny sposób jak podczas pierwszej zapowiedzi Watch Dogs na E3 w 2012 roku.

Podczas samego E3 nie uzyskaliśmy żadnych szczegółów na temat gry, lecz CD Projekt Red przemycił kilka zdań na temat nowego produktu umieszczając je w dwóch częściach w dwóch osobnych klatach nagrania.

Jak wyjaśniają twórcy, prace nad Cyberpunk 2077 mogły się rozpocząć na poważnie dopiero ukończeniu tworzenia Wiedźmina 3 i dwóch dodatków. Dopiero po premierze rozszerzenia „Krew i Wino”, ekipa mogła w pełni pracować nad nowym projektem.

Nowy produkt od CD Projekt Red będzie się dział w Stanach Zjednoczonych w roku 2077. W tym świecie mega-korporacje są w stanie kontrolować każdy aspekt naszego życia, a gangi zajmują się resztą. Gra będzie pełną emocji rozgrywką RPG dla jednego gracza – nie planowane jest wprowadzenie trybu wieloosobowego.

Data premiery nie została podana, a sami twórcy otwarcie mówią, że nie jest ona znana również dla nich. Gra jest w budowie i nie są nawet w stanie powiedzieć jak duży będzie świat, gdyż wszystko się dynamicznie zmienia. Wspomniano jednak o dodatkach – tych nie powinno być mniej niż Wiedźminie 3, czyli czekają nas przynajmniej dwa duże rozszerzenia. Zaznaczono, że gra nie będzie posiadała mikrotransakcji.

CD Projekt Red zapowiedział, że więcej szczegółów powinniśmy zobaczyć jeszcze podczas tegorocznego E3.

Oto nowy trailer zapowiadający Cyberpunk 2077:

Ukrytą wiadomość od twórców:

 

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz