Polska: Z policyjnego parkingu skradziono Porsche Cayenne

Okazuje się, że jednym z najłatwiejszych miejsc skąd można ukraść samochód jest parking Komendy Powiatowej Policji w Augustowie.

Okazuje się, że jednym z najłatwiejszych miejsc skąd można ukraść samochód jest parking Komendy Powiatowej Policji w Augustowie.

Kolejna kradzież w Komendzie Policji w Augustowie. Tym razem funkcjonariusze stracili sprzed nosa luksusowe Porsche Cayenne warte ok. 120 tysięcy złotych. Złodzieje wdarli się na parking w nocy 12 czerwca ok. 2:45 i po prostu z niego wyjechali. Samochód jest koloru czarnego i podczas zatrzymania posiadał rosyjskie tablice rejestracyjne X340TO77.

„Samochód był zabezpieczony, jako dowód rzeczowy w prowadzonym postępowaniu. Prosimy wszystkie osoby, które mogą przyczynić się do pomocy w odnalezieniu pojazdu o jak najszybszy kontakt z Komendą Powiatową Policji w Augustowie pod numerem telefonu /87/ 564 10 00, bądź z najbliższą jednostką policji telefon 997” – powiedział oficer prasowy KPP w Augustowie.

Kradzieże samochodów wobec policji na Podlasiu zdarzają się notorycznie. Kilka lat temu z Komenda w Augustowie straciła własnego nieoznakowanego Fiata Bravo z placu manewrowego, a ze strzeżonego parkingu w Sejnach skradziono Mercedesa, którym wyjechano po przecięciu kłódki od bramy. Nieco wcześniej Policja z Łomży utraciła warte ponad 200 tysięcy złotych BMW, które po prostu odjechało z parkingu kilka godzin po odholowaniu.

fot. Podlaski Oddział Straży Granicznej

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz