Moto Filmy

Lamborghini Huracán Performante doszczętnie spalony w USA

Warty 400 tysięcy dolarów supersamochód spłonął po tym jak kierowca stojącego obok minivana wyrwał pistolet do tankowania.

Warty 400 tysięcy dolarów supersamochód spłonął po tym jak kierowca stojącego obok minivana wyrwał pistolet do tankowania.

Do bardzo smutnego zdarzenia doszło wczoraj w St. Louis w Stanach Zjednoczonych. Przepiękne niebieskie Lamborghini Huracán Performante zostało doszczętnie spalone podczas tankowania na stacji benzynowej.

Powodem pożaru okazało się zachowanie nieuważnego kierowcy minivana. Odjechał on ze stacji nie wyjmując pistoletu z baku paliwa i wyrwał go z dystrybutora. Niestety paliwo zaczęło się rozlewać po terenie stacji oraz na stojące obok Lamborghini. Z uwagi, że było bardzo rozgrzane i miało gorącą pokrywę silnika oraz rury wydechowe, doprowadziło do samozapłonu i kilka sekund później, niebieskie Lambo było ogromną kulą ognia.

Właściciele dwóch stojących Lamborghini byli w momencie zdarzenia w budynku stacji, a obok nie było nikogo, dzięki czemu nikt nie ucierpiał w zdarzeniu. Policja zatrzymała już kierowcę minivana i odpowie on za zniszczenie mienia – stacji benzynowej oraz wartego 400-tysięcy dolarów Lambo Huracán Performante.

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz