Fiat 125p Coupe – szalony projekt do kupienia na Allegro

W serwisie Allegro pojawił się wyjątkowy Fiat 125p, który niczym nie przypomina oryginału.

W serwisie Allegro pojawił się wyjątkowy Fiat 125p, który niczym nie przypomina oryginału.

Samochód został tworzony według klasycznych trendów tuningu w Stanach Zjednoczonych. Obniżony został dach o ok. 15 cm, zmienione szyby na zaokrąglone, zawieszenie zostało obniżone, a dach został wykończony czarną skają. Fiat 125p nie posiada już tylnych drzwi, otrzymał światła z modelu z lat 70′ oraz 13-calowe aluminiowe felgi, dzięki czemu zyskał zupełnie nowy wygląd.

Wnętrze również przeszło kompletną metamorfozę. Deska rozdzielcza pochodzi z Opla Kapitan z 1954 roku wraz z centralnie umieszczonym w niej lusterkiem wstecznym. Wygląda ona epicko i nadaje Dużemu Fiatowi zupełnie nowy styl.

Przednie siedzenia zostały obniżone, dzięki czemu, mimo niższego dachu, mogą tym autem podróżować osoby o wzroście do 185 cm. Tylna kanapa jest jednak wyżej, przez co samochód należy teraz traktować jako coupe 2+2.

Silnik samochodu pozostał bez zmian. Auto posiada klasyczną jednostkę napędową z Fiata 125p, czyli rzędowy 4-cylindrowy motor o pojemności 1,5 litra. Jednostka napędowa, jak podaje właściciel, jest prawie nowa. Na liczniku widnieje zaledwie 30 tysięcy kilometrów.

Właściciel zażyczył sobie za swój samochód 37 700 zł. Mając na uwadze wygląd, ilość przeprowadzonych zmian oraz bardzo dobry stan, uważamy, że cena jest adekwatna.

źródło: Allegro.pl

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz