Moto Filmy

Niedoświadczony kierowca kontra Audi RS5

Oto co się stanie, gdy za kierownicę nowego Audi RS5 wpuścimy kierowcę nie mającego doświadczenia ze sportowymi samochodami.

Oto co się stanie, gdy za kierownicę nowego Audi RS5 wpuścimy kierowcę nie mającego doświadczenia ze sportowymi samochodami.

Każdy z nas zaczynał kiedyś swoją przygodę za kierownicą i wie, że pierwsze chwile jako kierowca są nie tylko niesamowicie ekscytujące, ale stwarzają także pewne niebezpieczeństwa. Dlatego też, dla początkujących kierowców zaleca się posiadanie samochodów które łatwo się prowadzi i nie mogą pochwalić się zbyt duża mocą silnika. Wraz z nabywaniem doświadczenia, lista aut, które możemy poprowadzić oczywiście się poszerza. Ten kierowca jednak siadł w nowe Audi RS5 jednak nieco za wcześnie.

Na poniższym nagraniu widzimy jak kierowca prowadzący wspomniany samochód wchodzi za szybko w wąski zakręt, nie opanowuje auta które wpada w lekki poślizg, uderza bokiem w skarpę i przewraca się na przeciwległy bok. Jest to doskonały przykład pokazujący dlaczego warto najpierw dobrze nauczyć się jeździć, a dopiero następnie kupować sportowe samochody.

źródło: facebook via carscoops

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz