McLaren otwiera pierwszy salon w Polsce!

Brytyjskie supersamochody wkrótce oficjalnie wjadą na polskie drogi. McLaren przygotowuje się do otwarcia swojego pierwszego salonu w naszym kraju.

Brytyjskie supersamochody wkrótce oficjalnie wjadą na polskie drogi. McLaren przygotowuje się do otwarcia swojego pierwszego salonu w naszym kraju.

Rynek ultra luksusowych oraz super sportowych samochodów w Polsce rozwinął się niezwykle w przeciągu ostatnich lat. Na drogach możemy podziwiać coraz więcej przepięknych i wyjątkowych aut, a marki takie jak Lamborghini, Bentley, Rolls-Royce, czy Porsche otwierają kolejne salony.

Klienci już wkrótce będą mogli zdecydować się na zupełną nową markę w Polsce. Przy ulicy Ostrobramskiej 73 w Warszawie zostanie otwarte McLaren Warszawa, które będzie pierwszym salonem McLarena w Polsce. Zarządzać nim będzie grupa Auto Fus, która ma w swoim portfolio BMW, Mini, Rolls-Royce oraz Alpina.

Zapytania klientów i obserwacje rynkowe pokazały nam, że powinniśmy mieć w swojej ofercie także samochody super-sportowe. McLaren to esencja motoryzacji w jej sportowym wydaniu. Każdy model jest dla fanów dziełem sztuki inżynieryjnej, które zarazem cieszy serce kierowcy. Dlatego jesteśmy przekonani, że otwarcie McLaren Warszawa to wspaniała wiadomość dla polskich wielbicieli tej legendarnej marki.

Piotr Fus, współzałożyciel Auto Fus Group

Prace nad nowym salonem już trwają. Klienci będą mogli odbyć pierwsze jazdy wyjątkowymi samochodami McLaren najpewniej jeszcze w tym roku.

2018 McLaren 600LT

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz