Moto Filmy

McLaren 720S i sprint do 328 km/h kończy się błędem serwisowym

Właściciel tego McLarena po teście swojego samochodu będzie musiał odwiedzić najbliższy punkt serwisowy. McLaren 720S to piekielnie szybki samochód. Wyjątkowa

Właściciel tego McLarena po teście swojego samochodu będzie musiał odwiedzić najbliższy punkt serwisowy.

McLaren 720S to piekielnie szybki samochód. Wyjątkowa jednostka napędowa pozwala na sprint od 0 do 100 km/h w 2,7 s i rozpędzić maksymalnie do 341 km/h.

Jeden z właścicieli tego modelu postanowił to sprawdzić, jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem. Kierowca nie wykorzystał systemu Launch Control przez co samochód nie przyspieszał tak dobrze, jednak począwszy od 30 km/h, 720S przyspieszał niesamowicie szybko.

Tuż po przekroczeniu 320 km/h, samochód wyświetlił jednak błąd techniczny na ekranie po lewej stronie, który wskazuje na uszkodzenie jednostki napędowej. Auto zasugerowało jak najszybszą wizytę w serwisie.

Przypomnijmy, że McLaren 720S napędzany jest 4-litrowym silnikiem V8 z podwójnym turbodoładowaniem. Generuje on 720 KM oraz 770 Nm, a napęd przekazywany jest poprzez 7-biegową automatyczną skrzynię biegów wyłącznie na tylną oś.

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz