Suzuki Z4? Ciekawy render nowego BMW z twarzą Swift Sport

Co powiecie na sportowy model bez dachu od Suzuki?

Co powiecie na sportowy model bez dachu od Suzuki?

Jak wiadomo, producenci samochodów często ze sobą współpracują, aby wspólnie stworzyć jeden pojazd. Pozwala to obniżyć m.in. koszty produkcji i samego opracowania projektu. Następnie auto sprzedawane jest w bardzo podobnych wersjach przez obie firmy.

Tak też jest w przypadku nowego BMW Z4. Auto powstało przy współpracy BMW oraz Toyoty. Planowane są dwa warianty sportowego samochodu, z czego roadster będzie sprzedawany jako BMW, a coupe natomiast jako nowa Toyota Supra.

Znany grafik X-Tomi przygotował wizualizację, jak mógłby wyglądać nowy roadster, jeśli zamiast BMW byłoby to Suzuki. Przeszczepiony został cały przedni pas z nowego Suzuki Swift Sport, a reszta pozostała bez zmian. Efekt końcowy jest zadziwiająco dobry i to chyba najlepiej wyglądające Suzuki od lat.

Czy zobaczymy podobny model wkrótce w ofercie japońskiego producenta? Niestety nic na ten temat nie wiadomo i Suzuki nie ogłosiło żadnych informacji na ten temat. Z pewnością powinni się nad tym zastanowić, gdyż prezentowany roadster wygląda wręcz obłędnie i mógłby zmienić nieco w tym segmencie.

źródło: X-Tomi Design

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz