Seat Tarraco – wyciekły zdjęcia jeszcze przed premierą

Do internetu właśnie wyciekły pierwsze zdjęcia nowego Seata Terraco. Wiemy jak wygląda na zewnątrz i w środku!

Do internetu właśnie wyciekły pierwsze zdjęcia nowego Seata Tarraco. Wiemy jak wygląda na zewnątrz i w środku!

Aktualizacja:

Do galerii zostały dodane nowe zdjęcia.

Oryginalny post:

Kilka godzin przed premierą do internetu wyciekły pierwsze zdjęcia wyczekiwanego Seata Tarraco. Ferd opublikował trzy zdjęcia największego w historii SUV-a hiszpańskiego producenta.

Tarraco to bliźniacza konstrukcja Skody Kodiaq czy Volkswagena Tiguan. Nowy Seat wyróżnia się przeprojektowanym wyglądem zarówno na zewnątrz, jak i w środku.

Z przodu znajdują się drobne przednie reflektory podobne do tych z Seata Arona, a także atrapa chłodnicy w zupełnie nowym stylu.

Jeśli chodzi o tył, to Seat Tarraco jest pierwszym modelem hiszpańskiego producenta, który posiada światła przez całą szerokość. Tylne lampy zostały połączone nitką LED-ową w stylu nowych modeli Audi, czy Porsche.

Auto widzimy w topowym wariancie, lecz mimo wszystko posiada on jedynie atrapy układu napędowego.

Wnętrze to design odbiegający od aktualnych modeli. Deska rozdzielcza jest zaprojektowana w minimalistycznym stylu z dekorem przez całą szerokość. Wyświetlacz systemu inforozrywki jest teraz odstającym elementem. Za kierownicą pojawił się wyświetlacz zamiast tradycyjnych zegarów.

Oficjalne informacje o samochodzie najpewniej pojawią się już jutro. Publiczna premiera modelu odbędzie się podczas targów motoryzacyjnych w Paryżu, które rozpoczną się 2 października.

Seat Tarraco – wyciek

źródło: Ferd

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz