Zdjęcia szpiegowskie

Pierwsze zdjęcia wnętrza BMX X7

Czujnym szpiegom motoryzacyjnym udało się sfotografować kokpit nadchodzącego BMW X7 praktycznie bez żadnego kamuflażu.

Czujnym szpiegom motoryzacyjnym udało się sfotografować kokpit nadchodzącego BMW X7 praktycznie bez żadnego kamuflażu.

W połowie przyszłego miesiąca będziemy mieli okazję oficjalnie przyjrzeć się nowemu dziecku bawarskiej marki – BMW X7. Chociaż zdjęć modelu jest w sieci już naprawdę dużo, to jak dotąd skupiały się one praktycznie zawsze tylko na wyglądzie zewnętrznym auta. Dzięki czujnym szpiegom motoryzacyjnym mamy teraz możliwość zajrzeć do środka pojazdu, bez obaw o zbyt dużą ilość zakryć czy kamuflażu.

Fotografie przedstawiają prototyp zawierający praktycznie wszystkie elementy wnętrza jakie znajdą się w ostatecznej wersji samochodu. Uwagę zwracają przede wszystkim elektroniczne zegary, których nie mogło zabraknąć w samochodzie tej klasy, duży ekran służący za centrum info-rozrywki oraz świetnie wykonany tunel środkowy z charakterystyczną, ciemną konsolą. W pojeździe zastosowano dwukolorową skórzaną tapicerkę połączoną z błyszczącym drewnem oraz podsufitkę z Alcantry.

Na monitorach widać, że komputer pokładowy posiada wgrany nowy system operacyjny 7.0, ten sam który trafić ma do BMW Serii 8. Nie jest on jednak jeszcze całkowicie przystosowany do X7, ponieważ na głównym ekranie widnieje sylwetka BMW Serii 5. Oczywiście niedługo z pewnością zostanie to zmienione. Nie tylko system info-rozrywki X7 i Seria 8 będą mieć wspólny, ogólnie przyglądając się wnętrzu obu aut, dojść można do wnioski, że ich kokpity są praktycznie identyczne, nie budzi to jednak szczególnego zdziwienia, wszak oba auta mają prezentować klasę premium tej samej marki.

Na zdjęciach przedstawiających tył pojazdu możemy zobaczyć, że tylni pasażerowie otrzymają naprawdę dużo miejsca na nogi. Otrzymają także własną klimatyzację, miejsce na kubki oraz dwa gniazda USB. Uwagę zwracają jednak kratki nawiewu, które wyglądają dosyć ubogo jak na luksusowe auto. To samo tyczy się dużego kawałka czarnego plastiku rozciągniętego za uchwytem na napoje. Istnieje jednak możliwość, że zostaną one jeszcze zmienione na coś lepiej wykonanego.

Bawarskiej marce nie pozostało już nic innego jak w połowie przyszłego miesiąca oficjalnie zaprezentować nam swojego nowego, luksusowego SUV’a. Pod maską spodziewamy się zobaczyć 3-litrowy, turbodoładowany silnik R6 oraz 4,4-litrowego V8 twin-turbo. W niektórych częściach świata dostępne będą także modele napędzane jednostkami wysokoprężnymi. Do oferty dołączyć mogą też wersje hybrydowe plug-in oraz usportowiona wersja BMW X7 M.

źródło: Motor1

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz