Zdjęcia szpiegowskie

Pierwsze zdjęcia szpiegowskie Volkswagena T-Roc Cabrio!

Jesteście ciekawi jak wygląda Volkswagen T-Roc bez dachu? Oto pierwsze zdjęcia szpiegowskie tego intrygującego pojazdu.

Jesteście ciekawi jak wygląda Volkswagen T-Roc bez dachu? Oto pierwsze zdjęcia szpiegowskie tego intrygującego pojazdu.

Kiedy na początku tego roku Volkswagen zapowiedział powstanie modelu T-Roc w wersji bez stałego dachu wszyscy byliśmy zaskoczeni tym odważnym i przede wszystko intrygującym pomysłem marki. Jak widać zarząd firmy nie zraził się ówczesnymi głosami, mówiącymi, że auto nie odnajdzie się na rynku, ponieważ niedawno szpiedzy motoryzacyjni po raz pierwszy przyłapali samochód na zakamuflowanych testach.

Patrząc na zdjęcia widzimy, że samochód otrzymał dosyć specyficzną sylwetkę z uwagi na zmiany jakie musieli w nim wprowadzić inżynierowie Volkswagena. Składany dach jest płócienny, za nim widzimy swego rodzaju podwyższoną półkę do środka której będzie się on składać. Co ważne, auto otrzyma tylko jedną parę drzwi, które zostały nieco wydłużone aby ułatwić wsiadanie pasażerom na tylną kanapę. Nie wiemy jednak jak dużo miejsca na głowę otrzymają osoby siedzące  z tyłu, patrząc na fotografie możemy się obawiać, że osoby wyższe, przy złożonym dachu mogą mieć pewne problemy z pomieszczeniem się i tym samym z wygodnym podróżowaniem.

Niestety pozostałe zmiany w modelu zostały dobrze ukryte przez siatkę maskującą. Spodziewać się jednak powinniśmy, że przód samochodu chociaż w minimalny sposób różnić się będzie od podstawowej edycji pojazdu. Pod maską znajdą się najprawdopodobniej te same silnik jakie umieszczone zostały w zwykłym T-Roc. 

Auto trafi na linie montażowe w drugiej połowie 2020 roku w zakładzie Osnabruck w Niemczech, gdzie produkowany był kiedyś Volkswagen Golf Kabriolet. Oficjalnej premiery samochodu powinniśmy spodziewać się w przyszłym roku.

źródło: Carscoops

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz