TOP 5 najciekawszych samochodów Paris Motor Show według naszych czytelników

Oto zestawienie pięciu najciekawszych samochodów jakie zobaczyliśmy na tegorocznym Paris Motor Show według was - naszych czytelników.

Oto zestawienie pięciu najciekawszych samochodów jakie zobaczyliśmy na tegorocznym Paris Motor Show według was – naszych czytelników.

Emocje po targach motoryzacyjnych w Paryżu już opadły, a świat motoryzacji wrócił do normy. Chociaż wydarzenie według dużego grona osób nie należało do najbardziej udanych, nie oznacza to, że podczas imprezy nie poznaliśmy kilku ciekawych i nowych samochodów. Przygotowaliśmy dla was listę prezentującą 5 pojazdów które – według was, naszych czytelników kazały się być największą atrakcją w stolicy Francji. 

5. Toyota Corolla 2019

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Toyota jako przedstawiciel azjatyckiej motoryzacji postanowiła przywieźć ze sobą do Europy Corollę 2019 w europejskiej specyfikacji, która niebawem zastąpić ma odchodzącego na emeryturę Aurisa. Omawiany pojazd jest od niego nieco dłuższy, posiada więcej miejsca w środku i jest przede wszystkim bardziej komfortowy. Pod maską znajdziemy 3 jednostki napędowe, w tym dwie hybrydy, ich moc wynosi kolejno 114, 120 i 178 koni mechanicznych. Do wyboru otrzymamy długą listę wyposażenia dodatkowego, na której znajdziemy m.in system dźwiękowy JBL z ośmioma głośnikami. W Paryżu mieliśmy okazję przyjrzeć się wersji hatchback oraz kombi, do oferty w 2020 roku dołączy jeszcze sedan.

W tym linku znajdziecie więcej informacji o pojeździe.

Polecany film z naszego kanału

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Ten wpis posiada więcej niż jedną stronę:

2 thoughts on “TOP 5 najciekawszych samochodów Paris Motor Show według naszych czytelników

 • 12 października 2018 at 09:55
  Permalink

  znowu ta beznadziejna hybryda toyoty

  Reply
 • 19 października 2018 at 09:23
  Permalink

  Brałbym tę skodę 🙂

  Reply

Dodaj komentarz