BMW X7M na pierwszej wizualizacji

Czy tak będzie wyglądać 600-konny, 7-osobowy SUV od BMW? Powstanie wariantu X7 z dopiskiem „M” to tylko kwestia czasu. Fani

Czy tak będzie wyglądać 600-konny, 7-osobowy SUV od BMW?

Powstanie wariantu X7 z dopiskiem „M” to tylko kwestia czasu. Fani bawarskiego producenta wyczekują nowego modelu od kiedy tylko pojawiła się pierwsza informacja o planach stworzenia X7.

Dziś utalentowany grafik skrywający się pod pseudonimem artystycznym X-Tomi Design, przygotował swoją wizję nowego modelu łącząc ze sobą produkcyjną wersję SUV-a oraz akcenty znane z innych modeli z gamy M.

Auto wygląda naprawdę udanie i zdecydowanie lepiej niż bazowy model. Przedni pas został przeprojektowany i udekorowany czarnymi elementami. Powiększone zostały wloty powietrza, obniżono zawieszenie, a nadkola wydają się być nieco poszerzone.

Można śmiało założyć, że jeśli X7 M trafi do produkcji, to pod maską zobaczymy 4,4-litrowy silnik V8 z podwójnym turbodoładowaniem. BMW rezygnuje z jednostki V12 w Serii 7 oraz zapowiedziało, że nie zobaczymy go w mocniejszym wariancie Serii 8, co oznacza, że w ogromnym SUV-ie również go nie zobaczymy.

Moc jednostki napędowej zostanie podniesiona do około 600 KM, co pozwoli na sprint od 0 do 100 km/h w poniżej 5 sekund. Dziś w topowym wariancie X7 xDrive50i generuje on 462 KM (340 kW) i 649 Nm.

BMW X7

źródło: X-Tomi Design via Motor1

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz