Następca Nissana GT-R na grafikach koncepcyjnych

Co wy na to, aby następna generacja Nissana GT-R wyglądała właśnie tak?

Co wy na to, aby następna generacja Nissana GT-R wyglądała właśnie tak?

Nissan GT-R jest z pewnością jednym z najbardziej rozpoznawalnych samochodów sportowych jakie porusza się po publicznych drogach. Aktualny model ma już kilka lat na karku, nic więc dziwnego, że Japońska marka pracuje nad jego następcą. Niedawno doszła do nas informacja, że samochód w następnej generacji napędzany będzie najprawdopodobniej przez układ hybrydowy. Teraz mamy okazję przedstawić wam świetne grafiki koncepcyjne pokazujące jak wyglądać możliwie będzie auto, gdy ujrzy za jakiś czas światło dzienne.

Grafiki wykonane zostały przez portal Motor1 Italy. Prezentują nadchodzącą generację GT-R która wzorowana jest na Nissanie GT-R50 od Italdesign, zaprezentowanym na 50-lecie istnienia samochodu.

W oczy rzucają się przede wszystkim agresywne linie i przetłoczenia dodane do dobrze nam znanej sylwetki. Przednie światła przypominają zdecydowanie te, które znamy z Lexusa LC500. Z nadwozia najbardziej wyróżnia się splitter oraz dolne części progów które odbiegają kolorem od reszty samochodu. Pominąć nie wypada także dużego, tylnego skrzydła.

Możemy śmiało powiedzieć, że patrzymy właśnie na jedne z lepie wykonanych grafik koncepcyjnych z jakimi mieliśmy dotychczas do czynienia. O samym nadchodzącym samochodzie wiemy, że jest on jeszcze w wczesnej fazie produkcji. Designerzy nadwozia czekają, aż skonstruowany zostanie ostatecznie silnik i płyta podłogowa pojazdu. Zanim zobaczymy nowego GT-R w oficjalnej, produkcyjnej wersji, najpierw będziemy mogli przyjrzeć się konceptowi, który będzie go zapowiadać. Oznacza to więc, że zanim zobaczymy to auto na drogach publicznych, minie jeszcze dosyć dużo czasu.

źródło: Motor1

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

One thought on “Następca Nissana GT-R na grafikach koncepcyjnych

  • 6 listopada 2018 at 19:25
    Permalink

    Fajny lift z tej nowej generacji 😉

    Reply

Dodaj komentarz