Nowe Sanie Świętego Mikołaja

Dodge wyprodukował niesamowitą świąteczna reklamę w której główną rolę grają sanie świętego mikołaja i Dodge Challenger SRT Hellcat Redeye.

Dodge wyprodukował niesamowitą świąteczna reklamę w której główną rolę grają sanie świętego mikołaja i Dodge Challenger SRT Hellcat Redeye.

Firmy motoryzacyjne od niepamiętnych czasów prześcigają się w produkcji swoich telewizyjnych czy internetowych reklam. Zwykle przyjmują one poważną formę, która ma pokazać ich najnowsze auto niczym cud techniki oczywiście przewyższający o lata świetlne samochody konkurencji. Czasem jednak decydują się na stworzenie czegoś bardziej oryginalnego. Na fajny pomysł wpadł ostatnio Dodge, który wyprodukował reklamę nawiązującą do nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.

Widzimy w niej profesjonalnego zapaśnika – Billa Goldberga, który wcielił się w postać świętego Mikołaja. Ulubieniec dzieci postanawia w tym roku nieco zmodernizować swoje sanie. Za ich postawę wybrany zostaje nowy Dodge Challenger SRT Hellcat Redeye. Nieco pracy amerykańskich elfo-mechaników i pojazd jest gotowy. Jaki jest efekt? Sprawdźcie poniżej.

Pod maską nowego Challengera znaleźć możemy 6,2-litrowy silnik V8 generujący moc 797 KM oraz 957 Nm. Pozwala to na rozpędzenie auta do 100 km/h w 3,4 sekundy. Prędkość maksymalna wynosi 326 km/h.

źródło: Dodge via YouTube

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz