Porsche zaczyna współpracę z firmą Hugo Boss

Porsche podpisało wieloletnią umowę o współpracy z firmą modową Hugo Boss.

Porsche podpisało wieloletnią umowę o współpracy z firmą modową Hugo Boss.

Hugo Boss jako oficjalny partner ds. odzieży Hugo Boss będzie ubierać członków zespołu Porsche Motorsport na całym świecie – zarówno na torze wyścigowym, jak i podczas prac serwisowych.

Zarówno Hugo Boss, jak i Porsche są symbolami innowacyjności i perfekcji” – powiedział Mark Langer, dyrektor generalny Hugo Boss AG. „W ciągu ostatnich lat i dekad z powodzeniem działaliśmy już w obszarze motorsportu.”.

Umowa obejmuje także zaopatrzenie dla przyszłego zespołu Porsche Formula E. W grudniu 2019 roku Porsche zadebiutuje w serii wyścigów samochodów elektrycznych z własną ekipą.

Formuła E to bardzo atrakcyjna seria wyścigów” – powiedział Oliver Blume, prezes zarządu Porsche AG. „Oferuje nam doskonałe warunki do dalszego rozwoju naszych pojazdów pod względem efektywności i przyjazności dla środowiska. Z niecierpliwością czekamy na nasz debiut w tej serii w sezonie 2019/2020.

Partnerstwo obu firm obejmuje nie tylko sport motorowy. Przykładem jest kolekcja „Porsche x BOSS”, którą marka odzieżowa wprowadzi w swoich sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym od marca przyszłego roku.

źródło: Porsche

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

One thought on “Porsche zaczyna współpracę z firmą Hugo Boss

  • 16 listopada 2018 at 23:27
    Permalink

    Hugo Boss – znana firma! W końcu ich projekty zostały zrealizowane w masowej skali w czasach III Rzeszy! Galowe mundury SS to projekt Hugo Boss!

    Reply

Dodaj komentarz