Zdjęcia szpiegowskie

Całkowicie nowa Mazda 3 zadebiutuje na Los Angeles Auto Show

Już pod koniec listopada będziemy mogli zobaczyć nową Mazdę 3.

Już pod koniec listopada będziemy mogli zobaczyć nową Mazdę 3.

W zeszłym miesiącu Mazda zapowiedziała, że ich najnowszy model auta będziemy mogli oficjalnie poznać w listopadzie. Teraz, dowiedzieliśmy się, że premiera samochodu odbędzie się na nadchodzącej imprezie Los Angeles Auto Show, czyli 30 listopada. Oznacza to, że wszyscy fani japońskiej firmy powinni zarezerwować sobie nieco wolnego czasu pod koniec tego miesiąca bądź na początku przyszłego, aby poznać nowe dziecko firmy.

Mazda 3 zadebiutuje od razu jako czterodrzwiowy sedan i pięciodrzwiowy hatchback. Według marki pojazd jest początkiem nowej generacji samochodów Mazdy, które dostarczać mają kierowcom na całym świecie. jeszcze większej radości z jazdy.

Auto zbudowane zostało w oparciu o nawą architekturę SkyActiv-Vehicle Architecture, dzięki której Mazda 3 jest bezpieczniejsza i bardziej „harmonijna”. Wykorzystywać będzie także nową gamę silników SkyActiv. Nie mamy jeszcze o nich konkretnych wiadomości, jednak jeden z nich – SkyActiv-X napędzany będzie benzyną i generować będzie 190 KM i 230 Nm.

Pojazd otrzyma także naturalnie nowy wygląd nadwozia. Na ten czas ciężko stwierdzić, jak prezentować się będzie samochód, oraz czym odznaczać się będzie od swoich konkurentów. Patrząc jednak na poniższe grafiki udostępnione przez Mazdę w sieci oraz zdjęcia szpiegowskie, nie powinniśmy spodziewać się ogromnej rewolucji w wyglądzie auta.

Samochód doczeka się swojej światowej prezentacji już za około dwa tygodnie. Na drogach publicznych zobaczymy go najpewniej już w pierwszych miesiącach 2019 roku.

Oficjalny Teaser

2019 Mazda 3 – zdjęcia szpiegowskie

źródło: Carscoops

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz