Zdjęcia szpiegowskie

BMW X5 M podczas zakamuflowanego wyjazdu na Nurburgring

Szpiedzy motoryzacyjni przyłapali nowe BMW X5 M na torze Nurburgring, podczas zakamuflowanych testów.

Szpiedzy motoryzacyjni przyłapali nowe BMW X5 M na torze Nurburgring, podczas zakamuflowanych testów.

We wrześniu tego roku, BMW obiecało nam, że do 2021 roku zobaczymy aż 26 nowych BMW oznaczonych logotypem M. Jak dotychczas widać, że marka za wszelką cenę stara się sprostać tym słowom, ponieważ praktycznie ciągle słyszymy o nowych zakamuflowanych testach czy sprawdzianach kolejnych modeli na torze Nurburgring czy na drogach publicznych.

Ostatnio szpiegom motoryzacyjnym udało się przyłapać kolejny pojazd marki na wymienionym torze. Nowe BMW X5 M zostało rzetelnie nagrane podczas wjazdu na obiekt jak i w czasie poruszania się po nim.

Pod maską samochodu znaleźć ma się 4,4-litrowy silnik V8 o mocy 592 koni mechanicznych. Pozwolić ma on, na rozpędzenie znacznej bryły auta do 100 km/h w czasie poniżej 4 sekund.

Nadwozie samochodu otrzyma oczywiście odpowiednie modyfikacje. Zmianie ulegnie przedni jak i tylny zderzak, z tyłu dodany zostanie niewielki spojler. Ponadto zobaczymy większe felgi i hamulce. W środku umieszczone zostaną sportowe fotele, oraz kilka innych elementów adekwatnych dla BMW M.

Nie wiadomo kiedy maszyna zostanie oficjalnie zaprezentowana światu. Możliwe, że będzie to miało miejsce pod koniec tego miesiąca podczas imprezy Los Angeles Auto Show, bądź na Detroit Auto Show w styczniu przyszłego roku.

źródło: CarscoopsAutomotive Mike via YouTube

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz