Dodge Challenger SRT Demon jako auto rodzinne?

Dodge Challenger SRT Demon w nadwoziu kombi? Praktyczność i wygodna połączona z ogromną mocą. Brzmi jak samochód idealny!

Dodge Challenger SRT Demon w nadwoziu kombi? Praktyczność i wygodna połączona z ogromną mocą. Brzmi jak samochód idealny!

Dodge Challenger SRT Demon to brutalny muscle-car, który potęgą swojego silnika przyćmiewa nie jedno auto budowane od podstaw na torowe zmagania. Błyskawicznie zdobył uznanie w świecie motoryzacji, a tym samym ogromną rzeszę fanów i potencjalnych klientów. Amerykańska firma dumna ze swojej maszyny świętowała nawet zjechanie ostatniego produkcyjnego egzemplarza z linii montażowych. Auto trafiło potem na licytację w znanym domu aukcyjnym Barrett-Jackson Northeast wraz z ostatnim Dodge Viper’em.

Pomimo tej niesamowitej otoczki, przyznać trzeba, że taki pojazd niekoniecznie nadaje się do pojechania nim na rodzinne wakacje, czy do kościoła (w końcu ta nazwa…). Znalazła się jednak ambitna osoba, która postanowiła zobrazować nam, jak prezentowałby się ten 840-konny potwór, gdyby wyprodukowany został w nieco bardziej praktycznym nadwoziu kombi.

Za wykonanie grafiki odpowiedzialny jest Rain Prisk – artysta znany z tworzenia świetnych wizualizacji opartych na najowszych samochodach. Trzeba przyznać, że wykonał on kawał dobrej roboty, ponieważ renderowi nie ma nic do zarzucenia.

Dodge Challenger SRT Demon Kombi

źródło: Rain Prisk via Facebook

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz