Czy to nowy Volkswagen Golf?

Jeżeli nagranie jest prawdziwe i nikt nie zastosował żadnej sztuczki, to w RPA przyłapano Volkswagena Golfa nowej generacji bez żadnego

Jeżeli nagranie jest prawdziwe i nikt nie zastosował żadnej sztuczki, to w RPA przyłapano Volkswagena Golfa nowej generacji bez żadnego kamuflażu.

Od pewnego czasu wiemy, że Volkswagen pracuje pełną parą nad nową generacją Golfa. Mieliśmy okazję zobaczyć już pierwsze zapowiedzi samochodu, jednak nie ujawniły nam one żadnych konkretnych informacji dotyczących wyglądu czy specyfikacji auta. Oznacza to, że marka chciała aby pojazd jak najdłużej pozostawał zagadką. Jeżeli jednak poniższe nagrania są prawdziwe, to cała praca VW w tym zakresie poszła na marne.

Dwa krótkie nagrania wykonane zostały niedawno w Republice Południowej Afryki i rzekomo przedstawiają Golfa VIII. Filmy nie wydają się być sfabrykowane komputerowo, a sam pojazd nie został raczej specjalnie przerobiony tak, aby nabrać fanów marki. Warto zwrócić uwagę, że za pojazdem podąża Skoda Karoq, należąca do koncernu Volkswagena, co może sugerować, że jest to rzeczywisty test nowego samochodu VW. Nic jednak nigdy nie wiadomo, tym bardziej, że o samych nagraniach wiemy praktycznie nic.

Przedstawiony samochód swoim wyglądem wydaje się pasować do kształtu nadwozia, które sugerowały zapowiedzi. Widzimy całkowicie nowe lampy, agresywniejsze linie oraz duże koła i niskie zawieszenie. Auto, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami wydaje się być większe od swojego poprzednika. Być może jest to nawet wczesna wersja GTI czy R.

Jeżeli nawet mistrzowsko zostaliśmy oszukani, to możemy być pewni, że omawiany pojazd w tym momencie jest projektowany i testowany w niemieckich zakładach marki. Według doniesień z branży Volkswagen Golf ósmej generacji wejdzie na linie produkcyjne w czerwcu przyszłego roku, a premiery doczeka się w trzecim kwartale 2019.

źródło: Tuned Automotive Magazine

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz