Kup papier świąteczny z kamuflażem Toyoty Supra i wesprzyj potrzebujących

Idealny papier na prezenty dla prawdziwego petrolheada.

Idealny papier na prezenty dla prawdziwego petrolheada.

Zakamuflowane prototypy nowej Toyoty Supra wyróżniały się względem innych aut na zdjęciach szpiegowskich. Ostatnie wersje były oklejone specjalnym, biało-czarno-czerwonym kamuflażem, który dodatkowo był wzbogacony o nazwę A90.

Toyota postanowiła wykorzystać ten wyjątkowy wzór i przy okazji wspomóc potrzebujących. Na specjalnej podstronie w portalu CrowdFunder.co.uk można zakupić papier o rozmiarze 695 mm x 1000 mm, a minimalna wpłata to 5 funtów. Sprzedanych zostanie wyłącznie 500 rolek papieru świątecznego.

Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany fundacji Crisis i zasili środki programu Crisis at Christmas

Przypomnijmy, że nowa Toyota Supra nadchodzi już w przyszłym roku. Premiera modelu odbędzie się podczas targów motoryzacyjnych w Detroit już 12 stycznia.

Kilka dni temu w internecie pojawiło się pierwsze zdjęcie produkcyjnej Supry, które zostało wykonane przez firmę transportową podczas przewożenia samochodu na miejsce specjalnej firmowej prezentacji lub na miejsce sesji zdjęciowej.

Nowa Supra to samochód stworzony wspólnie przez Toyotę i BMW. Pod maską będzie pracować 3-litrowa jednostka R6 zapożyczona z Z4 M40i, która generuje 340 KM. W bliźniaczym modelu pozwala to na sprint od 0 do 100 km/h w czasie 4,5 sekundy.

źródło: Toyota, CrowdFunder.co.uk

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty: