Geneva Motor Show 2019

Mercedes-AMG A45 na chwilę przed debiutem

Szpiedzy motoryzacyjni przyłapali Mercedesa-AMG A45 podczas jednego z ostatnich zakamuflowanych testów.

Szpiedzy motoryzacyjni przyłapali Mercedesa-AMG A45 podczas jednego z ostatnich zakamuflowanych testów.

Pod koniec zeszłego roku Mercedes-AMG umieścił w internecie film video zapowiadający nadejście modelu AMG A45. Na początku tego roku miał miejsce duży wyciek informacji dotyczących samochodu. Teraz szpiedzy motoryzacyjni mieli okazję sfotografować samochód podczas jednych z ostatnich zakamuflowanych testów.

Zdecydowana większość aut podczas swoich testów przed oficjalną premierą pokrywana jest przez pracowników danej firmy specjalnym czarno-białym kamuflażem. Mercedes-AMG podszedł do tego zadania dosyć niecodziennie i przebrał swoją maszynę w kolorowy żółto-czerwono-niebieski wzór. Jest to dla nas duży plus, ponieważ maskowanie takie dobrze odkrywa pewne charakterystyczne elementy nadwozia.

Samochód posiadać będzie na przednim zderzaku większe wloty powietrza niż bliźniaczy Mercedes-AMG A35. Oprócz tego zobaczymy charakterystyczny grill Panamericana, taki jak w modelach z serii „63”. Z tyłu królować będzie mały spojler wychodzący z końca dachu, cztery końcówki układu wydechowego oraz dobrze widoczny dyfuzor.

Według znanych nam informacji, auto będzie napędzane 2-litrowym, 4-cylindrowym silnikiem, który generował będzie 387 KM (285 kW). Jest to o 6 KM więcej niż w poprzedniej generacji Klasy A. Oprócz tego dostępna będzie specjalna wersja maszyny z przydomkiem S. Charakteryzować ma się mocą podniesioną do 421 KM.

Niemiecka marka nie zapowiedziała, kiedy Mercedes-AMG A45 zostanie oficjalnie zaprezentowany, jednak możemy być pewni, że będzie to miało miejsce na nadchodzących targach motoryzacyjnych Geneva Motor Show. Możliwe jest również, że auto oficjalnie zadebiutuje nieco wcześniej w internecie.

źródło: Motor1

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz