Które auto jest najpopularniejsze na Instagramie?

Chociaż pierwsze miejsce wydaje się być oczywiste, to kolejne pozycje mogą zaskoczyć.

Chociaż pierwsze miejsce wydaje się być oczywiste, to kolejne pozycje mogą zaskoczyć.

Instagram jest aktualnie jednym z największych mediów społecznościowych, które ściągnęło do siebie od momentu powstania setki milionów użytkowników. Możemy w nim znaleźć zdjęcia praktycznie wszystkiego od słodkich kotków po sztukę i architekturę. Dużą popularnością na portalu cieszy się motoryzacja, która otrzymała nawet własny odnośnik w wewnętrznej wyszukiwarce Instagrama. Veygo postanowiło przyjrzeć się sprawie nieco bliżej i sporządziło listę samochodów, które były oznaczane największą ilość razy.

Pierwsze miejsce na podium zajmuje Ford Mustang, co raczej nie jest niczym zaskakującym. Hashtagi #fordmustang i #mustang wpisane zostały razem w prawie 12 milionów postów.

Na drugim miejscu znalazła się Honda Civic, która znalazła się na 7,4 milionach zdjęć. Następy jest Nissan GT-R oznaczony nieco ponad 7-milionów razy. Czwarte miejsce zajęło BMW M3 z wynikiem 5,8 miliona hasztagów, a piąty Jeep Wrangler – 5,1 miliona.

Lista sporządzona została do 30 miejsca. Idąc coraz niżej spotkać możemy samochody, których wysoka pozycja wydaje się być zupełnie naturalna, przez ich wyjątkowy charakter czy popularność – Lamborghini Huracan, Audi R8, Chevrolet Corvette, Audi A4, Volkswagen Golf. Zdziwieniem może być obecność w zestawieniu m.in Fiata 500. Co ciekawe – Honda Civic Type R obecna jest na liście oddzielnie od Hondy Civic.

źródło: Veygo

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz