Nieudolni złodzieje próbowali okraść transport VW

Gdy niedzielni złodzieje samochodów naoglądają się za dużo Szybkich i Wściekłych...

Gdy niedzielni złodzieje samochodów naoglądają się za dużo Szybkich i Wściekłych…

Niemiecka policja 3 kwietnia około godziny 2 w nocy otrzymała powiadomienie z Milbertshofen koło Monachium o próbie popełnienia przestępstwa. Gdy przybyli na miejsce zobaczyli rozbitego Volkswagena Golfa GTI, który stał wbity w barierki.

Sprawcom udało się uruchomić samochód oraz zjechać nim z transportera za pomocą domowej roboty rampy. Niestety po tym jak auto znalazło się już na drodze coś poszło nie tak, ponieważ pojazd uderzył w pobliskie barierki i w nich utknął. Jak ustaliła policja maszyna została poważnie uszkodzona, ponadto z dwóch innych samochodów złodzieje powyrywali dotykowe wyświetlacze z centralnych konsol. Straty wycenione zostały na przynajmniej 30 tysięcy euro.

Policjanci po obejrzeniu miejsca zdarzenia rozpoczęli pościg za sprawcami przy wykorzystaniu helikoptera, ponadto zamknięto linię kolejowa, na której stał transport Volkswagena w celu poszukiwania dalszych śladów. Niestety jak dotąd nie udało się złapać złodziei. Niemiecka policja prosi wszystkie osoby, które znajdowały się w okolicy o zgłoszenie czy tamtej nocy nie widzieli niczego podejrzanego.

źródło: Autobild, stadtmagazin-muenchen24.de

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz