Mercedes-AMG A35 L Sedan – dodatkowe 60 mm specjalne dla Chin

Nowy ekskluzywny model z myślą o chińskim rynku.

Nowy ekskluzywny model z myślą o chińskim rynku.

Rodzina AMG 35 się powiększa. Swoją publiczną premierę miała niedawno zupełnie nowa Klasa A w wersji przedłużonej, która będzie oferowana eklyzywnie w Chinach.

Auto posiada nadwozie przedłużone o 60 mm, dzięki czemu rozstaw osi został wydłużony do 2789 mm. To naturalnie przekłada się na zwiększoną ilość miejsca w środku, co w azjatyckim kraju ma szczególne znaczenie dla klientów.

Zmiany nie wpłynęły negatywnie na wygląd samochodu. A35 L Sedan wygląda wciąż bardzo urodziwie. Na oficjalnych zdjęciach możemy zobaczyć samochód w opcjonalnym pakiecie aerodynamicznym, który wprowadza czarny splitter, nakładki na przedni zderzak oraz nieco większy tylny spoiler.

Pod względem napędu nic się nie zmieniło. Auto napędzane jest 2-litrowym silnikiem z turbodoładowaniem o mocy 306 KM i 400 Nm. Czas od 0 do 100 km/h wynosi 4,9 sekundy, a prędkość maksymalna jest ograniczona elektronicznie do 250 km/h.

A35 L Sedan posiada własne oznaczenie Z177 i będzie budowane lokalnie w Chinach jako Beijing Benz Automotive, czyli chińskiego przez partnera Daimlera o nazwie BAIC Motor.

Mercedes-AMG A35 L Sedan

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz