Schwarzenegger powraca w nowej odsłonie Terminatora [video]

Terminator wraca do korzeni wraz z Jamesem Cameronem, który odzyskał prawa do marki. Nowa odsłona ma być bezpośrednim następcą drugiej części serii z 1991 roku i zobaczymy w niej oryginalną obsadę.

Schwarzenegger powraca w nowej odsłonie Terminatora [video]

W internecie właśnie pojawił się pierwszy trailer ukazujący zupełnie nową odsłonę Terminatora. W najnowszym filmie nazwanym Mroczne Przeznaczenie będziemy mieli okazję wrócić do korzeni serii i zobaczyć oryginalną obsadę.

Film będzie bezpośrednią kontynuacją Dnia Sądu z 1991 roku i zobaczymy w nim zarówno Arnolda Schwarzeneggera oraz Linda Hamilton wcielającą się ponownie w Sarę Connor.

Fabuła nowej części nie jest wciąż znana, jednak zakładać, że film będzie znacznie lepszy niż ostatnie odsłony, gdyż James Cameron odzyskał prawa do marki i planuje na nowo zbudować serię. Ma to być pierwszy z trzech zaplanowanych filmów. Reżyserem Mroczne Przeznaczenie został Tim Miller (Deadpool, Miłość, śmierć i roboty), a za scenariusz odpowiada David S. Goyer (trylogia Batmana Christophera Nolana, FlashForward, Człowiek ze stali).

Ważne jest, że film nie będzie uwzględniał części III–V (Bunt Maszyn, Ocalenie, Genisys), ponieważ Cameron nie chce korzystać z elementów wprowadzonych do serii bez swojego udziału.

Lexus LC 500 Yellow Edition - video test

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz