Supersamochody

Jak wam się podoba Bugatti Chiron Sport w takiej kolorystyce?

Ten Chiron Sport nie posiada żadnych krzykliwych dodatków, jednak wciąż bardzo wyróżnia się wśród innych egzemplarzy. Zdjęciami tego wyjątkowego Chirona

Ten Chiron Sport nie posiada żadnych krzykliwych dodatków, jednak wciąż bardzo wyróżnia się wśród innych egzemplarzy.

Zdjęciami tego wyjątkowego Chirona Sport pochwalił się NVN Motorworks, który wykonywał prace w zakresie poprawy lakieru i jego ochrony. Auto zostało pomalowane białym perłowym lakierem, który został przyozdobiony czerwonymi akcentami. W tym kolorze zobaczymy atrapę chłodnicy, przetłoczenia przedniego zderzaka, wykończenie maski, boczne przetłoczenie, obudowę silnika, zaciski hamulców oraz dolną część spoilera. Lusterka zostały polakierowane na biało-czerwono niczym flaga Polski, a całe wnętrze zostało obszyte czerwoną i czarną skórą.

Przypomnimy, że Bugatti Chiron Sport w porównaniu do podstawowej wersji jest o 18 kilogramów lżejsza z uwagi na wykorzystanie większej ilości komponentów z włókna węglowego oraz kół z lżejszych stopów metali. Ponadto posiada zmodyfikowane zawieszenie, układ jezdny oraz nowy system Dynamic Torque Vectoring wbudowany w tylną oś mechanizmu różnicowego.

W kwestii napędu Chiron Sport posiada dokładnie tę samą specyfikację. Za napęd samochody dalej odpowiedzialny jest 8-litrowy silnik W16 z czterema turbosprężarkami generujący moc 1500 KM.

źródło: NVN Motorworks

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz