Zdjęcia szpiegowskie

Porsche 718 Cayman GT4 sfotografowane bez kamuflażu

Samochód przyłapany został podczas testów na torze Nürburgring bez grama kamuflażu na nadwoziu.

Samochód przyłapany został podczas testów na torze Nürburgring bez grama kamuflażu na nadwoziu.

Porsche 718 Cayman GT4 ostatnimi czasy stało się stałym bywalcem toru Nürburgring, gdzie niemiecka marka przygotowuje swoje nowe dziecko do debiutu. Z tego powodu wiele razy mieliśmy okazję przyjrzeć się tej niesamowitej maszynie oraz posłuchać jej głosu silnika, jednak nigdy nie mogliśmy jeszcze zobaczyć jej bez większej czy mniejszej ilości kamuflażu na nadwoziu. Tym razem jednak sytuacja się zmieniła, a samochód został sfotografowany bez jakiejkolwiek siatki maskującej.

W porównaniu do standardowej wersji auta, Cayman GT4 ma zmieniony przedni i tylny zderzak, a z tyłu dodatkowo króluje duże skrzydło. Większe wloty powietrza oraz agresywniejsze linie naturalnie sprawiły, że samochód wygląda jak rasowy sportowiec urodzony na torze.

Za napęd samochodu według plotek odpowiadać ma 4-litrowa jednostka wyjęta z Porsche 911 GT3. Moc silnika została jednak odpowiednio zmniejszona i wynosi prawdopodobnie 420 koni mechanicznych. Oczywiście taka ilość mocy naturalnie wystarczy, aby Porsche, które widzicie było piekielnie szybką maszyną.

Wyprowadzenie na tor auta bez siatki maskującej oznacza, że projekt jest już na bardzo zaawansowanym etapie rozwojowym i proces przygotowywania do debiutu ma się ku końcowi. Premiera Porsche 718 Cayman GT4 nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona, jednak spodziewać się tego powinniśmy podczas trwania wydarzenia Goodwood Festival of Speed w lipcu.

źródło: Motor1

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz