Żółty lakier wcale nie pomaga w wyglądzie nowej Serii 7

Najnowszy nabytek Abu Dhabi Motors wcale nie prezentuje się dobrze w tak jaskrawym nadwoziu.

Najnowszy nabytek Abu Dhabi Motors wcale nie prezentuje się dobrze w tak jaskrawym nadwoziu.

Nową Serię 7 mieliśmy okazję podziwiać już na oficjalnych zdjęciach promocyjnych, a także na przykładzie dwóch ciekawych egzemplarzy skonfigurowanych przez Abu Dhabi Motors. W ostatnim czasie publikowaliśmy egzemplarz w kolorze czerwonym oraz szarym kolorze, a dziś na tapetę bierzemy najnowszy egzemplarz w salonie polakierowany jaskrawym lakierem Austin Yellow.

W tym kolorze zdecydowanie nie jest nowej Serii 7 do twarzy. Jaskrawy żółty lakier bardzo uwydatnia wielkość atrapy chłodnicy, a opcjonalny M Sport Package o wiele nie pomaga. Nowy przedni zderzak z większymi fikcyjnymi bocznymi wlotami nieco odciąga uwagę, jednak wciąż charakterystyczne „nerki” są bardzo nieproporcjonalne.

Wnętrze jest niemalże identyczne jak w niedawno omawianym szarym egzemplarzu. Tapicerka w jasnopomarańczowym kolorze pochodzi z palety programu BMW Individual i nie znajdziemy jej w standardowym cenniku. Wyróżnia się ona specjalnymi przeszyciami i nieco lepszym wykończeniem. Kokpit został wykończony jasnym drewnem pomalowanym na głęboki połysk, który dość dobrze komponuje się z resztą.

Podobnie jak w poprzednich egzemplarzach, jest to kolejny samochód przeznaczony na rynek Zjednoczonych Emiratów Arabskich, który nie posiada ogromnego silnika pod maską, a zaledwie czterocylindrowy silnik o pojemności tylko 2 litrów. Układ generuje moc 258 KM oraz 400 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Pozwala to rozpędzić pojazd od 0 do 100 km/h w 6,3 sekundy.

źródło: BMW Abu Dhabi Motors

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz