Samochody elektryczne

Tak wygląda nowe Reanult Zoe

Zdjęcie opublikował na Instagramie pewien dziennikarz motoryzacyjny. Utrzymanie w tajemnicy wyglądu nowego samochodu jest coraz trudniejsze. Dziś w dobie Internetu

Zdjęcie opublikował na Instagramie pewien dziennikarz motoryzacyjny.

Utrzymanie w tajemnicy wyglądu nowego samochodu jest coraz trudniejsze. Dziś w dobie Internetu informacje są przekazywane w ekspresowym tempie i przez jeden błąd o nowym modelu może się dowiedzieć cały świat. W dodatku w Internecie nic nie ginie.

Taki błąd zrobił pewien dziennikarz motoryzacyjny, który na swoim profilu na Instagramie dodał zdjęcie przedprodukcyjnego Renault Zoe II, które miał ujrzeć na specjalnej zamkniętej prezentacji. Nie minęło sporo czasu, a zdjęcie trafiło już do największych portali motoryzacyjnych.

Jak widzimy na zdjęciu poniżej, auto nie uległo sporym zmianom w kwestii wyglądu. Przód pojazdu został odświeżony i nieco bardziej modernistyczny. Lampy otrzymały zupełnie nowy kształt, dzięki czemu samochód prezentuje się znacznie lepiej.

Najważniejsze zmiany są niewidoczne gołym okiem. Jak podają zagraniczne media, auto jest teraz zbudowane na zupełnie nowej płycie podłogowej dla aut elektrycznych i posiada nowy napęd. Bateria ma mieć pojemność 50 kWh, co ma pozwolić na przejechanie do 400 km na jednym ładowaniu. Zoe ma też obsługiwać szybkie ładowarki 100 kWh.

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz