Oto pakiet stylistyczny do Suzuki Jimny, który zmienia go w Mercedesa-AMG G63 [aktualizacja]

Gdyby zamontować znaczek Mercedesa, wiele osób mogłoby nie odróżnić samochodów od siebie.

Gdyby zamontować znaczek Mercedesa, wiele osób mogłoby nie odróżnić samochodów od siebie.

Aktualizacja

Spieszymy poinformować, że odnalazła się firma, która stoi za tą wyjątkową konstrukcją. Jak się okazuje nie jest to „chiński tuner”, tylko profesjonaliści z Dubaju – firma Fast Car. Więcej zdjęć ich konstrukcji możecie znaleźć na Instagramie.

Oryginalny post

Gdy nowa generacja Suzuki Jimny pojawiła się na rynku, od razu zaczęto ją porównywać z nową generacją Mercedesa Klasy G w mniejszej wersji. Trzeba przyznać, że samochód ma bardzo podobnie poprowadzone linie oraz zaokrąglenia. Niemniej jednak wiele małych zmian powoduje, że to dwa zupełnie inne samochody.

Zobacz też: Mercedes-AMG G63 konta Suzuki Jimny w przeciąganiu liny

Od czego są jednak tunerzy. Ci od razu zaczęli opracowywać swoje wyjątkowe pakiety, które zmieniają wygladu Jimny’iego na „Baby G-class”. Najciekawszy z nich prezentowaliśmy dla Was w lutym bieżącego roku i była to konstrukcja zbudowana przez Wald International.

Dziś mamy jednak coś, co jest konstrukcją na zupełnie innym poziomie i zapiera dech w piersiach. Na poniższych zdjęciach prezentujemy pakiet nieznanego chińskiego tunera, który przebudował małe Suzuki do takiego stopnia, że wygląda jakby był zbudowany przez Mercedesa.

Wszelkie elementy konstrukcyjne zostały nienaruszone, jednak pojawił się przerobiony przedni pas z nowymi światami, atrapą chłodnicy wykończoną tym samym wzorem Panamericana, zderzak wyglądający jak żywcem wzięty z Klasy G, a także nowa maska z odsłoniętymi miejscami na kierunkowskazy. Są też nowe nadkola, boczne listwy, klamki w drzwiach, wykończenie dachu, tylne reflektory oraz wykończenie pojemnika na koła zapasowe. Nie mogło zabraknąć również bocznego wydechu.

Zobacz też: Suzuki Jimny i test łosia – jest źle

Suzuki Jimny G63 od Fast Car

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: GTBOARD.com

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz