Zdjęcia szpiegowskie

Volkswagen T-Roc Cabrio tym razem na nagraniu wideo

Widzieliśmy już liczne zdjęcia szpiegowskie, teraz pierwszy raz udało się nagrać samochód podczas jego zakamuflowanych testów.

Widzieliśmy już liczne zdjęcia szpiegowskie, teraz pierwszy raz udało się nagrać samochód podczas jego zakamuflowanych testów.

Volkswagen T-Roc Cabrio jest aktualnie jedynym z najciekawszych projektów jakie realizuje niemiecki koncern. Opinia dotycząca samochodu jest niezwykle podzielona – część osób uważa, że pomysł jest niezwykle trafiony, część uważa, że pojazd będzie totalną porażką. Nie zmienia to jednak faktu, że Volkswagen ochoczo testuje swoje nowe dziecko. Pierwsze zdjęcia szpiegowskie widzieliśmy w październiku zeszłego roku i od tamtego momentu auto udało się przyłapać podczas zakamuflowanych testów wielokrotnie. Teraz jednak pierwszy raz udało się nagrać przejeżdżający pojazd.

Nagranie wideo trwa niestety niecałą minutę i nie ujawnia żadnych interesujących faktów na temat maszyny. Widać jednak na nim jak wiele zmian trzeba było wprowadzić do konstrukcji, aby z miejskiego crossovera zrobić kabriolet.

Przeczytaj nasz test: Volkswagen T-Roc 2.0 TSI 190 KM – słuszny wybór?

Sylwetka samochodu została skrócona. Składany dach jest płócienny i chować się będzie w wyraźnie podwyższoną półkę bagażnika. Pomimo zmienionego tyłu, wydaje się, że światła nie otrzymają innego kształtu w porównaniu podstawowej wersji maszyny. Co ważne, auto otrzyma tylko jedną parę drzwi, które zostały nieco wydłużone aby ułatwić wsiadanie pasażerom na tylną kanapę.

Auto będzie pierwszym kabrioletem VW bazującym na crossoverze. Trudno stwierdzić jak pojazd przyjęty zostanie na rynku, jednak patrząc na ciągle rosnącą popularność SUV-ów i crossoverów, wydaje się, że taka maszyna ma rację bytu. Tym bardziej, że decyzja opracowania takiego auta została z pewnością podjęta przez niemiecką markę po długiej analizie rynku i potencjalnych klientów. Debiut Volkswagena T-Roc Cabrio przewidziany jest na przyszły rok.

Volkswagen T-Roc Cabrio tym razem na nagraniu wideo

Volkswagen T-Roc Cabrio – zdjęcia szpiegowskie, styczeń 2019

Volkswagen T-Roc Cabrio – zdjęcia szpiegowskie, październik 2018

źródło: Motor1

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz