Oto wnętrze Alpine A110 od Carlex Design

Najbardziej znany polski tuner jak zawsze w formie.

Najbardziej znany polski tuner jak zawsze w formie.

Carlex Design zajmuje się przerabianiem wnętrz samochodów, spełniając najbardziej wyrafinowane fantazje swoich klientów. Polski tuner wiele razy udowadniał, że znakomicie zna się na swojej pracy i potrafi pracować nad kokpitami każdych samochodów, od klasyków po najbardziej ekskluzywne maszyny. Na ich warsztat trafiło niedawno Alpine A110, oto efekty ich pracy.

Fotele, boczne panele drzwi, część deski rozdzielczej, tunel środkowy oraz podsufitka obszyte zostały białą skórą, która świetnie kontrastuje się z niebieskimi elementami na drzwiach i kierownicy oraz dywanikami tego samego koloru. Aby wnętrze nie było zbyt jasne, pozostały fragment deski rozdzielczej, kierownica i kilka innych, mniejszych części otrzymały ciemną barwę.

Trzeba przyznać, że wygląd kokpitu robi spore wrażenie, nie mamy jednak żadnej informacji, o ewentualnych wprowadzonych zmianach pod maską auta. Oznacza to, że sercem pojazdu jest 1,8-litrowy silnik z czterema cylindrami, który zapewnia 250 KM oraz 320 Nm. Moc ta przekazywana jest na tylne koła maszyny za pomocą siedmiostopniowej, dwusprzęgłowej skrzyni biegów. Masa własna auta wynosząca zaledwie 1100 kilogramów pozwala mu na rozpędzanie się do 100 km/h w czasie zaledwie 4,5 sekund.

A wam jak podoba się kokpit Alpine A110 przygotowany przez polskiego tunera?

źródło: CarlexDesign

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz