Nowe BMW M4 i M4 Cabrio na nowych wizualizacjach

Najnowsze wizualizacje zapowiadają erę sportowych BMW z olbrzymim grillem. W gamie BMW nadchodzą spore zmiany w kwestii stylistyki atrapy chłodnicy,

Najnowsze wizualizacje zapowiadają erę sportowych BMW z olbrzymim grillem.

W gamie BMW nadchodzą spore zmiany w kwestii stylistyki atrapy chłodnicy, czyli tzw. nerek. Modele takie jak Seria 7 oraz X7 pokazały, że Bawarczycy planują nieco poeksperymentować w tej kwestii, a pokazany we Frankfurcie model Concept 4 jasno pokazał jakie plany ma BMW jeśli chodzi o Serię 4 i M4.

To, że M3 i M4 otrzymają znacznie większą atrapę chłodnicy wiedzieliśmy już wiele miesięcy wcześniej. Szpiegom motoryzacyjnym już w maju 2019 roku udało się przyłapać zakamuflowany prototyp, w którym można było dostrzec ogromne nerki ciągnące się aż od ziemi do maski.

W ostatnim czasie prezentowaliśmy wam kilka wizualizacji M3 (dostępne w galerii na dole artykułu), a dziś mamy nowy zestaw renderów od Bimmerpost, którzy przygotowali wizualizację M4 w kilku wariantach kolorystycznych, zarówno z przodu i z tyłu oraz w wersjach Coupe i Cabrio.

Nadwozie sportowego modelu posiada wiele przetłoczeń oraz wyraźnych załamań, dzięki czemu samochód prezentuje się bardzo agresywnie. Z przodu rzucają się w oczy ogromne nerki dodatkowo wyolbrzymione chromowaną obramówką.

Z tyłu nowe M4 wygląda fantastycznie. Tylne lampy stylizowane na Serię 8, które zostały dodatkowo przyciemnione mogą się podobać. Nie zabrakło też przelotów powietrza w zderzaku, masywnego dyfuzora oraz czterech rur wydechowych będących znakiem rozpoznawczym M3/M4.

Jak wam się podoba nowe M4 na najnowszych wizualizacjach?

2020 BMW M4 – wizualizacja Bimmerpost

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

2020 BMW M3 – wizualizacje

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz