Oto Aston Martin DBX w pełnej okazałości

Różowy lakier zamiast siatki maskującej?

Różowy lakier zamiast siatki maskującej?

Aston Martin DBX zaprezentowany zostanie oficjalnie światu pod koniec tego roku. Mimo, że konkretna data nie jest jeszcze znana, to o nadchodzącej premierze jest coraz głośniej. O pojeździe wiemy na ten moment już praktycznie wszystko, łącznie z tym jaki silnik znajdzie się pod jego maską, nie mieliśmy jeszcze jednak przyjemności zapoznać się z wyglądem jego nadwozia. Jednak właśnie nadarzyła się do tego okazja.

Szpiedzy motoryzacyjny pracujący dla hiszpańskiego portalu Auto Pista przyłapali samochód prawdopodobnie podczas jednych z ostatnich testów w terenie. Nie jest zaskoczeniem, że z samochodu zdjęta została już w całości siatka kamuflażowa, o wiele większą zagadką jest to, że pojazd, który z założenia nie powinien jeszcze rzucać się w oczy, polakierowany został na jaskrawy, różowy kolor.

Z przodu maszyny dominuje zgodnie z aktualną modą wielki grill, światła otrzymały delikatny owalny kształt, a umieszczona w nich linia LED przypomina wydłużoną literę C. Po bokach uwagę zwracają duże koła z ciekawym wzorem. Z tyłu widać charakterystyczne dla aktualnego języka designu brytyjskiej marki złączone po środku, wąskie światła. Wzrok przyciąga również dach zakończony spojlerem oraz dwie sporej wielkości owalne końcówki układu wydechowego. Mimo co chyba najbardziej w oczy rzuca się chrom, który obecny jest na chyba każdym elemencie, gdzie można go było tylko umieścić.

Premiera auta będzie miała miejsce w grudniu, jednak jak już wspomnieliśmy, nie znamy konkretnego dnia. Pierwsze egzemplarze auta do klientów trafią w przyszłym roku.

2020 Aston Martin DBX – pierwsze zdjęcia bez kamuflażu

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Auto Pista 

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz