Tak wygląda nowa Honda Jazz – z hybrydą w standardzie

Nowy maluch od Hondy pojawił się premierowo na targach w Tokio.

Nowy maluch od Hondy pojawił się premierowo na targach w Tokio.

Honda oficjalnie zaprezentowała nową generację modelu Jazz, która wprowadza wiele istotnych zmian do modelu. Oprócz nowego wyglądu, który znacząco odmienia design miejskiego modelu, zmieniło się również wiele pod maską.

Teraz nowy Jazz w Europie będzie oferowany w wersji z dwoma silnikami w standardzie. W gamie nie znajdziemy już wersji z wyłącznie silniki spalinowym. Szczegóły napędu nie zostały ujawnione, jednak Honda zapewnia, że wrażenia z jazdy mają dorównywać samochodom całkowicie elektrycznym.

Honda Jazz Crosstar Interior View

Wnętrze modelu zostało całkowicie odświeżone. Deska rozdzielcza jest prosta, jednak jej kształt nie jest nudny. W konsoli centralnej zadebiutował nowy system inforozrywki, który ma być o wiele przyjemniejszy w użyciu niż dotychczasowa wersja.

Praktyczność wciąż stoi na wysokim poziomie. Nowy Jazz posiada sporą ilość miejsca w środku, a tylna kanapa została wyposażona w Magic Seats, dzięki czemu możemy znacznie lepiej zagospodarować przestrzeń.

Przy okazji premiery Jazza, Honda zapowiedziała, że do końca 2022 roku chce aby wszystkie oferowane modele w Europie były elektryczne lub hybrydowe.

Nowy Jazz ma trafić do Europy w połowie 2020 roku.

2020 Honda Jazz

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

2020 Honda Fit (wersja japońska)

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz