Zdjęcia szpiegowskie

BMW Serii 6 Gran Turismo przygotowuje się do facelifitngu

Samochód został przyłapany przez szpiegów motoryzacyjnych na zakamuflowanych testach w terenie.

Samochód został przyłapany przez szpiegów motoryzacyjnych na zakamuflowanych testach w terenie.

Zwykle podczas zakamuflowanych testów producenci wypuszczają na publiczne drogi jeden samochód, tak, aby jak najmniejsza liczba osób mogła zobaczyć pojazd. BMW wydaje się jednak nie bawić w takie rozgrywki, przez co szpiedzy motoryzacyjni przyłapali ostatnio aż trzy różne sztuki BMW Serii 6 GT na zakamuflowanych testach w bardzo krótkim odstępie czasu.

Facelifting w przypadku Serii 6 GT przybierze tradycyjną formę, co oznacza, że z zewnątrz zobaczymy przemodelowane zderzaki oraz nowe światła. Widać to na pierwszy rzut oka po zdjęciach szpiegowskich, cieszy ponadto to, że BMW nie kombinuje w żaden sposób z wielkością nerek.

Niestety nie mamy fotografii wnętrz testowanych samochodów, więc nie możemy zobaczyć, jakie zmiany wprowadzone zostaną do kokpitu. Pewne jest, że komputer pokładowy otrzyma zmodernizowany system info-rozrywki, możliwe są również nowe zegary. Aktualna oferta silnikowa nie ulegnie przemodelowaniu, istnieje jednak pewne prawdopodobieństwo, że pojazd po odświeżeniu otrzyma hybrydowy układ napędowy typu plug-in.

Ten zostałby przeniesiony z większego BMW Serii 7, które ma pod swoją maską sześciocylindrowy, turbodoładowany silnik spalinowy o pojemności 3-litrów, wspomagany przez pojedynczy motor elektryczny. W modelu 745e xDrive iPerformance układ ten generuje 390 koni mechanicznych.

Ciężko powiedzieć, co stanie się z BMW Serii 6, po tym jak wersja Gran Turismo otrzyma swój facelifting. Na ten moment jest to jedyne dostępne wydanie modelu, które w dodatku nie cieszy się dużą popularnością. BMW podejmie z czasem decyzję dotyczącą pojazdu, musimy jednak na ten moment jeszcze poczekać.

2020 BMW Serii 6 GT – zdjęcia szpiegowskie grudzień 2019

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Motor1

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz