Moto Filmy

BMW M340i, Audi S4, Mercedes-AMG E53 kontra Volvo S60 Polestar

Jak szwedzki zawodnik wypadł na tle niemieckich sportowców?

Jak szwedzki zawodnik wypadł na tle niemieckich sportowców?

BMW M, Audi RS oraz Mercedesa-AMG nie trzeba nikomu przedstawiać. To niemieckie trio zna cały świat, a liczba osób, która wzdycha do ich samochodów liczona może być w dziesiątkach milionów. Niestety, ale często zapominamy, że nie tylko te firmy produkują świetne sportowe auta.

Na poniższym filmie zobaczyć możecie jak Volvo S60 Polestar poradziło sobie z niemieckimi zawodnikami. Samochód stanął obok Audi S4, BMW M340i oraz Mercedesa-AMGA E53.

Volvo S60 Polestar jest hybrydą bazującą na 2-litrowej jednostce z czterema cylindrami. Łączna moc układu napędowego wynosi 415 koni mechaniczny. Pod maską BMW M340i pracuje turbodoładowany silnik R6 o pojemności skokowej 3 litrów, który oferuje 382 konie mechaniczne. Audi S4 jako jedyne wykorzystuje w zestawieniu silnik diesla, 3-litrowe V6 współpracuje z systemem miękkiej hybrydy i zapewnia 342 konie mechaniczne. Mercedes-AMG E53 również dysponuje 3-litrowym silnikiem współpracującym z miękką hybrydą, jednak posiada układ R6. Jego moc to 430 koni mechanicznych.

BMW M340i, Audi S4, Mercedes-AMG E53 kontra Volvo S60 Polestar

Otwórz video

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz