Tak wygląda nowa Klasa E po liftingu!

Odświeżony model wprowadzi szereg zmian i będzie całkowicie nowy z wyglądu.

Odświeżony model wprowadzi szereg zmian i będzie całkowicie nowy z wyglądu.

Kilka dni temu Mercedes zaprezentował oficjalne zdjęcia zakamuflowanych prototypów odświeżonej Klasy E (do zobaczenia w galerii poniżej). Nie minęło wiele dni i mamy już pierwsze zdjęcia całkowicie odsłoniętego egzemplarza wersji po liftingu.

Pierwsze z nich przedstawia tył pojazdu i w dodatku jest to wersja AMG E63 S. Zdjęcie wyciekło na instagramie i podzieliła się nim osoba prowadząca konto CocheSpias. Jak widzimy, odświeżona Klasa E otrzyma lampy nachodzące na tylną klapę bagażnika jak w poprzedniej generacji, a sam wzór reflektora jest podobny do aktualnej Klasy A Sedan. Wariant AMG wyróżnia się nieco innym zderzakiem, ogromnym dyfuzorem oraz czterema rurami wydechowymi.

Drugie zdjęcie przedstawia render modelu z systemu inforozrywki. Tym razem widzimy przód samochodu i tutaj zmiany są znacznie mniejsze. Światła otrzymały nieco inny wygląd, a zderzak został nieco przemodelowany. Reszta wygląda praktycznie tak samo.

Lifting to nie tylko wygląd, lecz również nowe technologie i silniki. W Klasie E zadebiutuje nowy system inforozrywki (NTG 6), nowe systemy bezpieczeństwa, a gama jednostek napędowych będzie teraz posiadać aż 7 modeli hybrydowych. Warto zaznaczyć, że na pokładzie nie znajdziemy systemu inforozrywki nowej generacji (NTG 7) – ten pojawi się na początku wyłącznie w Klasie S.

Oficjalna premiera modelu powinna mieć miejsce już w marcu bieżącego roku podczas targów motoryzacyjnych w Genewie.

2020 Mercedes-Benz Klasa E – zakamuflowane prototypy

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz